tytul: Wyrok NSA - 25.02.2015tytul: Spotkanie z Wojewodą Lubuskim - 09.06.2015tytul: Wyjazd studyjny - 20.06.2015tytul: Akcja protestacyjna pod elektrownią Jänschwalde tytul: V Łużycki Obóz Klimatyczny               - 5-9 sierpnia 2015 r.tytul: *ANALIZA* dźwignią kompleksu?tytul: Wystawa fotograficzna - 08.08.2015tytul: Wójt Gminy Gubin - Zbigniew Barski

Punkt krytyczny. Energia odNowa.

Pierwszy polski dokumentalny pełnometrażowy film na temat zmiany klimatu i nieuchronnej rewolucji energetycznej. Reżyserem filmu jest Łukasz Bluszcz, a producentem Fundacja WWF Polska. Twórcy w jasny sposób pokazują, dlaczego klimat nagle się zmienia i przed jakimi wyzwaniami w związku z tym staje nasza cywilizacja. Dowiadujemy się co sprawiło, że równowaga klimatu na Ziemi została zachwiana i jakie są tego skutki. Czy realna jest przyszłość oparta na węglu i ropie, czy można poradzić sobie ze smogiem i co musi się wydarzyć, żeby nie doszło do tragedii na miarę zagłady dinozaurów? 

Odpowiedzi na powyższe i inne, bardzo intrygujące pytania, znajdziemy w najnowszym filmie „Punkt krytyczny - Energia odNowa”.
 
  informacje.php?dzial=2&kat=14&art=9

Radio Zachód, 23.11.2017

Wywiad z Anną Dziadek między innymi na temat celowości wydatków na wieloletnie i uciążliwe planowanie kopalni odkrywkowej (...)


link terra