tytul: Radio Zachód, 23.11.2017tytul: Gmina Brody: spotkanie z architektem krajobrazutytul: Referendum w gminie Babiak (Wielkopolska) - 21.06.2015tytul: Kto zarabia na planowaniu kopalni na granicy polsko-niemieckiejtytul: Dolne Łużyce 23 VIII 2014 Łańcuch ludzi STOP odkrywce (Grabice - Kerkwitz)tytul: Opinia o kopalni: Trabanta nie chcemy, na mercedesa nas nie staćtytul: Jak Czesi poradzili sobie z planowanymi kopalniami węgla brunatnego?

Blog prowadzony przez Fundację Frank Bold

Blog powstał jako odpowiedź na działania inwestora oraz reakcja na pisma otrzymywane przez przeciwników kopalni od Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego. Celem tego bloga jest zapoznanie szerszej publiczności z prawną stroną działań wokół kompleksu energetycznego oraz dyskusja z argumentami inwestora. Blog prowadzony jest przez Fundację Frank Bold, organizację non-profit, z siedzibą w Krakowie, w imieniu i z pomocą przeciwników kopalni - mieszkańców gmin Gubin i Brody.

  informacje.php?dzial=2&kat=14&art=9

Radio Zachód, 23.11.2017

Wywiad z Anną Dziadek między innymi na temat celowości wydatków na wieloletnie i uciążliwe planowanie kopalni odkrywkowej (...)


link terra